O nas

O nas

 

Wszystko o CGE

 

Certified Global Education Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową od kilkunastu lat obecną na polskim ryku kładącą nacisk na edukację biznesową popartą certyfikatami. Dąży do tego by być platformą szkoleniową udostępniającą klientom najwyższej jakości certyfikowane szkolenia z wszystkich dziedzin zarówno w rozumieniu funkcjonalnym biorąc pod uwagę funkcje/działy w organizacji jak i branżowym uwzględniając specyfikę poszczególnych sektorów gospodarczych. Naszym celem nadrzędnym jest spełniane potrzeb biznesowych naszych klientów poprzez realizację szkoleń o najwyższych standardach jakości bazujących na międzynarodowym know-how w zakresie edukacji biznesowej. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie. Trenerzy i prelegenci, których zapraszamy wywodzą się przede wszystkim ze środowisk biznesowych, nie brakuje wśród nich również prawników, autorytetów naukowych jak i przedstawicieli administracji publicznej.

Jest dla nas niezwykle ważne aby być postrzeganym przez naszych klientów przez pryzmat najwyższej jakości usług i prestiż. Właśnie dzięki prestiżowi oraz temu, że jesteśmy całkowicie niezależną i neutralną instytucją, możemy liczyć na wsparcie partnerów biznesowych wspierających i certyfikujących nasze projekty, którzy pełnią kluczowe role w swoich dziedzinach.

Nasz warsztat pozwala na pełną elastyczność i szybkie reagowanie na zmiany, zajmowanie się najważniejszymi w danym czasie zagadnieniami wymagającymi szkoleń i proponowanie ich w formie dostosowanej do potrzeb potencjalnych uczestników. Naszym celem jest umożliwienie klientom udziału w szkoleniu udokumentowanym certyfikatem w najdogodniejszej dla niego formule, zarówno zdalnej jak i stacjonarnej:

– Certyfikowane kursy – Szkolenie otwarte – Szkolenie zamknięte
– E-learning – Webcasty – Coatching – Wycieczki studyjne

Co nas wyróżnia

– Międzynarodowy, unikalny na polskim rynku know-how wzbogacany i rozwijany od kilkunastu lat o specyfikę polskiego rynku – dzięki czemu możemy zrealizować szkolenia, które są nie tylko skuteczne – są przede wszystkim efektywne. Wywierają rzeczywisty wpływ na wzrost efektywności w Państwa organizacjach.

– Profesjonalna i doświadczona kadra trenerska prowadząca szkolenia, eksperci z bardzo dużym praktycznym doświadczeniem. Dzięki temu, że nasza współpraca ma charakter stały i często wieloletni nasze szkolenia realizują wysoko oceniani przez uczestników trenerzy.

– Treść programów i forma prowadzenia szkoleń dostosowana jest zawsze do potrzeb biznesowych osób biorących w nich udział, wszystkie projekty poprzedzone są badaniami rynkowymi

– Uczestnicy naszych szkoleń nie tylko podnoszą poziom swojej wiedzy, przede wszystkim zmieniają swoje zawodowe postawy i zachowania. Szkolenia CGE dają gwarancję rezultatu w postaci wdrożenia przez uczestników szkolenia zdobytej wiedzy i nabytych umiejętności w codziennej pracy.

CGE jako organizacja szkoleniowa wpisana jest w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych RIS pod numerem ewidencyjnym 2.14/00035/2023 oraz Bazie Usług Rozwojowych.

RIS_CGE

Posiadamy Certyfikat ISO wg normy PN-EN ISO 9001:2015-10 poświadczający wdrożenie w naszej firmie Systemu Zarządzania Jakością.

CERTIFIED GLOBAL EDUCATION SP.Z O.O. ISO 9001 2023

Zapisz się do newslettera CGE
i bądź na bieżąco z nowościami
i ofertami specjalnymi.

NEWSLETTER