Zastrzeżenia prawne

Ochrona własności intelektualnej

Właścicielem i operatorem niniejszej witryny internetowej („Witryna”) jest Certified Global Education Sp. z o.o.  (dalej „CGE”).

I.      Warunki korzystania z Witryny
Witryna zawiera wiele elementów stanowiących przedmiot ochrony prawa autorskiego oraz innych praw własności intelektualnej, w tym miedzy innymi programy i koncepcje konferencji i seminariów oferowanych przez CGE, projekty graficzne stron oraz inne elementy tekstowe i graficzne jak również nazwy handlowe i znaki towarowe zarejestrowane na rzecz CGE. Korzystanie z treści umieszczonych w Witrynie nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do tych chronionych prawem elementów. Zabronione jest kopiowanie, modyfikowanie czy transmitowanie elektronicznie lub w inny sposób jakiejkolwiek części Witryny w całości lub we fragmentach, w celach innych  niezbędne  przeglądanie Witryny za pośrednictwem Internetu, w szczególności w celach komercyjnych, bez uprzedniej pisemnej zgody CGE.

II.     Wyłączenie odpowiedzialności
Wszelkie linki do witryn osób trzecich, poza domeną „www.certge.pl”, są zamieszczane w Witrynie wyłącznie dla wygody użytkowników Witryny, którzy mogą z nich korzystaa na własne ryzyko. CGE nie ponosi odpowiedzialności za informacje i inne treści znajdujące się na witrynach osób trzecich, w szczególności za ich zgodność z prawem.
Jakkolwiek dołożono wszelkich starań, aby informacje i inne treści prezentowane w Witrynie były dokładne, CGE nie gwarantuje ich poprawności i kompletności. CGE nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w dostępie do Witryny, a tak?e za jakiekolwiek wady, braki, wirusy komputerowe lub inne sygnały elektroniczne mogące narazić użytkownika na szkodę, o ile taka szkoda nie jest wynikiem umyślnego działania ze strony CGE.
CGE zastrzega sobie prawo zmiany danych i informacji umieszczonych na stronach Witryny w wybranym przez siebie terminie, bez konieczności uprzedniego powiadomienia użytkowników Witryny.

© 2018 Certified Global Education Sp. z o.o.
Ważne: w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić poprawne działanie witryny.